Dlaczego warto?

Poznańskie Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA to największe tego typu wydarzenie w Polsce zachodniej. W 2019 roku targi odbędą się już po raz dziewiąty.

W ubiegłym roku zmieniła się formuła tego wydarzenia. Obniżeniu uległy także koszty uczestnictwa w targach. Co najważniejsze, Targi Sakralia wzbogaciły się o ważny element duchowy. W 2018 r. ekspozycji towarzyszył Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich, którego organizatorem była poznańska Kuria Metropolitalna. W Kongresie udział wziął przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański, ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki oraz poznańscy biskupi pomocniczy. W tym roku Archidiecezja Poznańska organizuje podczas targów Sakralia Kongres Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.

<

 

sakralia.gifDla wystawców targi SAKRALIA są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych wśród:

  • kapłanów
  • osób życia konsekrowanego
  • przedstawicieli rad parafialnych i innych świeckich osób odpowiedzialnych za inwestycje w parafiach
  • katechetów
  • właścicieli i pracowników hurtowni i sklepów z branży sakralnej.

Atutem targów SAKRALIA jest bardzo wysoki udział osób duchownych wśród zwiedzających.

Stoisko na targach Sakralia to także możliwość promocji w mediach. Na poprzedniej edycji obecne były nie tylko media katolickie (Tygodnik Niedziela, Przewodnik Katolicki, Radio Emaus, magazyn ExtraEcclesia, Oremus, Słowo wśród nas, katecheta.pl, liturgia.pl), ale także media ogólnotematyczne. W Centrum Targowym akredytowało się kilkudziesięciu dziennikarzy. Relację z targów nadały ogólnokrajowe stacje telewizyjne w tym m.in. telewizja publiczna TVP, Polsat, TVN24. W swoich serwisach o SAKRALIACH szeroko informowały także rozgłośnie radiowe (m.in. Radio Zet, Radio Eska, Radio Plus czy Tok FM.

Zapytaj o ofertę uczestnictwa >>>

Dla zwiedzających targi SAKRALIA stanowią największą w Polsce zachodniej prezentację oferty producentów i usług dla parafii, zakonów i instytucji działających na rzecz Kościoła. To nieocenione źródło informacji o nowych produktach i aktualnej ofercie rynku. To także możliwość bezpośredniego porównania szerokiego asortymentu produktów i usług oferowanych przez liczną grupę wystawców oraz okazja do zrobienia korzystnych zakupów po promocyjnych cenach (wielu wystawców oferuje na targach specjalne rabaty!). Nie bez znaczenia jest także unikatowy program konferencji skierowanych do duchowieństwa, który wzbogaci ekspozycje wystawców.

Tematyka ekspozycji obejmuje elementy wyposażenia kościołów, sztukę sakralną, dzwony i organy, szaty, naczynia liturgiczne, komunikanty, wina mszalne, sprzęt nagłaśniający i multimedialny, urządzenia do ogrzewania kościołów, usługi z zakresu renowacji zabytków, wydawnictwa, a także ofertę pielgrzymek.

Zobacz szczegółową tematykę targów >>>

_______________________________________________________________________________________________________

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

_______________________________________________________________________________________________________

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialnitest