Nowy termin, nowa formuła, niższe ceny!

Kolejna edycja Targów SAKRALIA przyniesie sporo zmian. Inaczej niż do tej pory targi odbywać się będą nie jesienią, lecz wiosną – 13-14 kwietnia 2018 r. Zmieni się też ich formuła – spotkanie wzbogaci się o ważny element duchowy. Obniżeniu uległy także koszty uczestnictwa w targach.

Po raz pierwszy targom SAKRALIA towarzyszyć będzie bowiem I Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich. Organizatorem kongresu jest poznańska Kuria Metropolitalna. Będzie to wydarzenie duszpasterskie, które wpisuje się w przeżywanie przez Archidiecezję Poznańską Jubileuszu 1050-lecia pierwszego na ziemiach polskich biskupstwa powstałego w Poznaniu.

Kto weźmie udział w kongresie?
Na kongres zostaną zaproszeni przedstawiciele Parafialnych Rad Duszpasterskich z każdej parafii Archidiecezji Poznańskiej. W Kongresie weźmie udział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański, ksiądz arcybiskup Stanisław Gądecki oraz poznańscy biskupi pomocniczy. Prelekcje w czasie kongresu wygłoszą znawcy tematyki duszpasterstwa zwyczajnego i specjalistycznego.

collage7-1.jpg

SAKRALIA już po raz ósmy
Targi SAKRALIA odbędą się w Poznaniu już po raz ósmy. To największe wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej. Dla kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów z tych regionów kraju stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku i szansę na spore oszczędności w parafialnym budżecie. Tematyka ekspozycji obejmować będzie wyposażenie obiektów sakralnych, sztukę sakralną, przedmioty i stroje liturgiczne, wydawnictwa religijne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, turystykę pielgrzymkową oraz dewocjonalia. Oprócz kongresu program targów wzbogaci także konferencja dla katechetów oraz seminaria dla osób odpowiedzialnych za zakupy i inwestycje w parafiach i zakonach.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact
test