Fundusze UE dla Instytucji Kościelnych - szkolenie

Kościoły jak i podmioty prawne kościołów w ramach środków UE z programów regionalnych i krajowych będą miały możliwość ubiegania się o wsparcie w zakresie głębokiej termomodernizacji, remontów i konserwacji zabytków oraz dofinansowania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Temu tematowi podczas targów SAKRALIA poświęcone będzie specjalne szkolenie.

Zapraszamy na szkolenia

Wsparcie instytucji kościelnych w ramach perspektywy finansowej na lata 2014–2020
Termin: czwartek, 17.11.2016 - 10.30-11.30

„Fundusze europejskie na lata 2014–2020
Termin: czwartek, 17.11.2016 - 12.00-13.30

lokalizacja: Speaker’s corner w paw. 7 i 8 (Aleja Lipowa)
organizatorzy: WARP, Międzynarodowe Targi Poznanskie

Specjalista WARP ds. funduszy europejskich Agnieszka Zaremba przedstawi podczas tego wydarzenia ogólne informacje na temat planowanego wsparcia ze środków Unii Europejskiej w latach 2014-2020.

O organizatorze:

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (WARP) od ponad dwunastu lat otacza opieką wchodzące na rynek i rozpościerające na nim skrzydła ambitne firmy i instytucje. Specjalizujemy się w finansowaniu, doradztwie oraz szkoleniach osób podnoszących konkurencyjność wielkopolskiej gospodarki. Dedykujemy im produkty i usługi odzwierciedlające rzeczywiste potrzeby osób przedsiębiorczych.

Nasz zespół dokłada starań o najwyższą jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. Klientami zajmujemy się kompleksowo, diagnozując ich potrzeby i dobierając optymalne rozwiązania. Oferujemy informacje zarówno na temat rozpoczęcia działalności gospodarczej, jej zarejestrowania, i finansowania, jak i proponujemy praktyczną pomoc w postaci doradztwa w zakresie prowadzenia firmy.

Mamy świadomość, iż w dziedzinie przedsiębiorczości wciąż można i trzeba wiele zrobić – rynek potrzebuje mikro-, małych i średnich firm z innowacyjnymi pomysłami, nowym stylem działania, zapewniających rozwój regionu i miejsca pracy. Każdy kto szuka informacji na temat funduszy unijnych, uzyska bezpłatną informację w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich prowadzonych przez Wielkopolską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: warp.org.pl

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact
test