Aktualności
06.07.2018
Z dumą prezentujemy patronów honorowych kolejnej edycji Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA.

[ więcej ]


04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


14.04.2018
Ponad tysiąc osób uczestniczyło w Archidiecezjalnym Kongresie Rad Parafialnych, który odbył się drugiego dnia targów SAKRALIA 2018. Zapraszamy do galerii!

[ więcej ]


14.04.2018
Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski przewodniczył obradom Archidiecezjalnego Kongresu Parafialnych Rad Duszpasterskich, który odbył się podczas Targów SAKRALIA 2018.

[ więcej ]


14.04.2018
Taką ciekawostkę znaleźliśmy na stoisku HPS Relief na targach Sakralia - 10 Przykazań Bożych na czekoladowej tabliczce. Idealny prezent dla dzieci. W ofercie firmy sa też inne bogato rzeźbione formy czekoladowe.

[ więcej ]


14.04.2018
Dziś (14.03.2018) na Targach Sakralia odbędzie się Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich organizowany przez Archidiecezję Poznańską. To pierwsza edycja tego wydarzenia, w którym udział weźmie około 1500 przedstawicieli rad parafialnych z całej archidiecezji. W obradach uczestniczyć będzie Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, Metropolita Poznański, Arcybiskup Stanisław Gądecki.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact
test