Aktualności
06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


13.01.2017
Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


23.11.2016
- Targi Sakralia są dla nas okazją do zaprezentowania kunsztu pracy ręcznej, wykonania mebli w litym drewnie, jak również eleganckich rzeźbień, które dodajemy do naszych mebli - mówi w rozmowie z MTP TV zastępca szefa sprzedaży w firmie Ludwik Styl produkującej m.in. stylowe meble do obiektów sakralnych i plebanii...

[ więcej ]


18.11.2016
Już po raz siódmy odbyły się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA (16-18 listopada 2016). To najważniejsze wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej, które dla kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów z tych regionów kraju stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku i szansę na spore oszczędności w parafialnym budżecie.

[ więcej ]


18.11.2016
Na targach SAKRALIA 2016 tegoroczną nowością firmy Izoterma specjalizującej się w ogrzewaniu budynków sakralnych były obrazy grzewcze. - rozmowa z managerem produktu Sylwią Bereżańską...

[ więcej ]


18.11.2016
Dziś na targach SAKRALIA ostatnia szansa na wysłuchanie prelekcji o Całunie Turyńskim prowadzone przez ks. Zbigniewa Stanisława Dudka.

[ więcej ]


18.11.2016
„W Ludwisarni Felczyńskich robimy dzwony od 1808r. Pierwszy Złoty Medal zdobył mój dziadek Jan w roku 1929. Ponownie zdobył Złoty Medal w roku 1931” – mówi w rozmowie z MTP TV Zbigniew Ludwik Felczyński, którego firma wystawia się na targach SAKRALIA od pierwszej ich edycji, a w tym roku zdobyła Złoty Medal MTP wraz z Firmą Szydlak za jednoosiowy napęd UNIBELL II dzwonu spiżowego.

[ więcej ]