Aktualności
29.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


23.11.2016
- Targi Sakralia są dla nas okazją do zaprezentowania kunsztu pracy ręcznej, wykonania mebli w litym drewnie, jak również eleganckich rzeźbień, które dodajemy do naszych mebli - mówi w rozmowie z MTP TV zastępca szefa sprzedaży w firmie Ludwik Styl produkującej m.in. stylowe meble do obiektów sakralnych i plebanii...

[ więcej ]


18.11.2016
Już po raz siódmy odbyły się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA (16-18 listopada 2016). To najważniejsze wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej, które dla kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów z tych regionów kraju stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku i szansę na spore oszczędności w parafialnym budżecie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

DLA OSÓB DUCHOWNYCH WSTĘP BEZPŁATNY!

Zapraszamy na kolejną edycję: 16-18.11.2016

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Zobacz również


Usługi